Školící středisko

Školící středisko je vybudováno za podpory fondů EU. Slouží našim zaměstnancům, ale i školám, firmám a třeba i turistům. Praxi zde vykonávají studenti, kteří mohou zkoumat nejen okolní přírodu s ptačí rezervací, ale i naši firmu a navrhovat řadu zlepšení pro vzájemné soužití lidí a přírody. Školící středisko má i tréninkovou část pro rozvoj technických a manuálních dovedností tak, aby děti, žáci, studenti, zaměstnanci i vedoucí pracovníci byli schopni manuálních činností od zatloukání hřebíků po technologické operace na našich pracovištích. Přikládáme i stručný popis střediska včetně ceníku za využití jeho služeb, kontakt: paní Garguláková, tel.: +420 571 999 360, e-mail: gargulakova@galvamet.cz

Pro děti z měst nabízíme jejich rodičům praxi na našich pracovištích. Program je zaměřen na pochopení toho – kde vzniká hodnota, jak vzniká součástka, výrobek, kde se spotřebovávají energie a jak je každá věc producentem CO₂ a kde se bere ve výrobku energie. Mládež musí být starší 16 let. Program je individuální a je možný pro maximálně 2 osoby. Těm, kteří o to budou stát, slibujeme, že po celou dobu nebudou mít přístup k počítači.

Ve spolupráci se školami pořádáme praktická cvičení v tréninkovém středisku a samotném provozu. Na snímcích jsou studenti VŠB - TU Ostrava při zaměstnání na téma - disruptivní inovace. Spolupráce se studenty je oboustranně výhodná a díky novým pohledům na provozní záležitosti je možné obohatit pohled na změny v podniku.

 

Close -->

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Zavřít