Zavolejte nám +420 571 999 360 / Napište nám galvamet@galvamet.cz
Svět tepelného zpracování

EU projekty

Energetické úspory společnosti GALVAMET spol. s r.o.

Projekt je zaměřen na realizaci energeticky úsporných opatření spočívajících v pořízení nových, energeticky úspornějších špičkových technologií vedoucích k úspoře konečné spotřeby energie a emisí. Projekt řeší vysokou energetickou náročnost některých stávajících technologií, která jsou morálně i technicky zastaralé a jejich energetická náročnost odpovídá době jejich pořízení.

Tento projekt je podpořen z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, program Úspory energie II. Výzva.

 

Energetické úspory společnosti GALVAMET spol. s r.o. II

Projekt je zaměřen na realizaci energeticky úsporných opatření spočívajících v pořízení nových, energeticky účinnějších špičkových technologií vedoucích k úspoře konečné spotřeby energie a emisí. Projekt primárně řeší vysokou energetickou náročnost některých stávajících technologií, jejichž energetická náročnost odpovídá době jejich pořízení. Provoz těchto technologických celků je energeticky i ekonomicky náročný, a to i vzhledem k údržbě a souvisejícím službám.

Tento projekt je podpořen z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, program Úspory energie V. výzva.

 

Instalace fotovoltaických systémů společnosti GALVAMET spol. s r.o.

Předmětem projektu je instalace fotovoltaických systémů bez akumulace pro vlastní spotřebu na střechu výrobního objektu. Projekt primárně řeší diverzifikaci dodávek elektrické energie pro výrobní technologie společnosti směřující ke snížení provozních nákladů spojených s odběrem elektrické energie této technologie.

Tento projekt je podpořen z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, program Úspory energie III. Výzva - aktivita: Fotovoltaické systémy s/bez akumulace pro vlastní spotřebu.