Ekologizace

Společnost je propagátorem ekologie v průmyslových podnicích. Mimo zavedené ISO 14001 se aktivně věnujeme snižování energetických nákladů, investujeme do nových podpůrných technologií, inspirujeme ostatní společnosti, vzděláváme mládež a podporujeme vztah k přírodě Valašska.

Systém pro trvale udržitelný rozvoj

Máme originální ekologický systém propojení povrchové vody, našich technologií, větrného čerpadla, jímání teplé vody z technologií, tepelných čerpadel, ohřevu vody pro hygienické účely, solární fotovoltanické elektrárny a desítek dalších inovací.

Neustále pracujeme na zdokonalení naší interní hry. Jmenuje se Hra O ZEMI GALVAMET. Jedná se o systém, kdy planeta GALVAMET, aby byla trvale konkurenceschopná, hospodaří tak, jak to říká selský rozum. Sbíráme dešťovou vodu, využíváme odpadní teplo pro většinu prostor, vyrobenou elektřinu používáme na chod kanceláří, počítačů a sociálního zázemí. Sbíráme nejen papír a šrot, ale i použité oleje a namísto zneškodnění je dále prodáváme, ale hlavně, vedeme naše lidi k tomu, aby toto vše vzali za své.

Close -->

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Zavřít