Týmová práce

Týmoví předáci, naši lidé a jejich vztah ke společnosti, tak toto vše je společně formováno roky spolupráce. Na základě společných HODNOT vytváříme a budujeme podnik s odpovědnou spotřebou, komunikativní prostředí uvnitř podniku a silné pouto k zákazníkovi. Společně pracujeme a společně tvoříme naší budoucnost, a to včetně našich sociálních partnerů, například SPŠS Vsetín a VŠB-TU Ostrava. Neformálnost posilujeme v týmových hrách, exkurzích k těm nejlepším a vzdělávání zvyšujeme prostřednictvím řady společností, například – Profima Zlín, IPA Slovakia , API ve Slaném nebo ve stavovské asociaci ATZK. 

Budoucnost firmy nezáleží jen na vůli a snažení jejího vedení, ale i na nás všech zaměstnancích Galvametu. Prokázal to den, kdy vedoucí neformálních týmů prezentovali myšlenky a sny, jak si přejí, aby vypadal Galvamet v rámci projektu 2024. Všechny týmy předvedly úžasnou práci, což dokumentují přiložené fotografie.

Většinou se chce týmová práce po spolupracovnících ve výrobě. Jak na tom jsou vedoucí pracovníci, lidé z kanceláří, ti z uzavřených světů svých teritorií.

Společné bubnování pod vedením je jako sehrát ten nesehraný fotbalový klub. Tady se pozná sólista, ulejvák, nemuzikální tvor i exhibicionista. Protože jsme poslušní, při souhře byla vidět snaha, na výsledku úleva a na potlesku, že se naše vystoupení líbilo. Při oslavách svátku dne Země jsme měli možnost týmové souhry. I takový přínos může mít společné setkání a myšlenka velkého EKO. (EKO znamená domov, obydlí, místo)

Close -->

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Zavřít